Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

200 m

TV/SAT
Gril
Parkoviště
Centrum

200 m

Obchod

250 m

Přístav

1 km

Letiště

150 km

Bus

300 m

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

150 m

Robinzonáda Denis pro 7 osob se nachází na ostrově Iž, který patří k severodalmátskému souostroví, v místě zvaném Mali Iž. Domek se nachází cca 150 m od moře, z terasy je částečný výhled na ves. Pláž je zde oblázková.
V obci Mali Iž je přístav Komoševa, kde mohou kotvit lodě. Vzdálenost do přístavu k trajektu Bršanj je 1 km. Na ostrov Iž se dostanete lodí - katamaránem ze Zadaru (2x denně) i trajektovým spojením pro klienty přijíždějící automobilem ze Zadaru (2x denně) do přístavu Bršanj.
Domek Denis je patrový, v přízemí je obývací pokoj, kde je gauč na rozložení a SAT/TV, kuchyň a koupelna. V 1. patře jsou 3 pokoje s 5 lůžky a malé WC. V koupelně je k dispozici pračka.
Domek Denis je zásobován elektrickou energií ze sítě a můžete dobíjet veškerou elektroniku bez omezení. Vařiče v kuchyni jsou na plyn. Voda je pitná, ale vzhledem k tomu, že voda je vzácný zdroj a na ostrov se musí dopravovat, prosíme, abyste s vodou zacházeli šetrně.
Připojení k internetu WiFi je k dispozici bezplatně. Domek nemá klimatizaci. Pobyt můžeme doporučit i mimo sezonu v chladnějším období, jelikož je možné použít podlahové vytápění.
Pobyt domácích mazlíčků není povolen. V domě se nachází terasa s venkovním posezením a houpačkou. U domu jsou hostům zdarma k dispozici lehátka a gril. Parkování je u domu. 
Vzdálenost do nejbližšího malého obchodu je pouhých 250 m, větší obchod je vzdálen cca 1 km a supermarket cca 2 km. Nejbližší restaurace je cca 100 m od domu, další restaurace ve vsi vzdálená asi 1,5 km příjemnou procházkou podél pláže. Ve vsi jsou 2 kavárny. Pláž je přibližně 200 metrů od domku.
Dovolená na ostrově Iž se bude líbit především hostům, kteří hledají klidné prostředí, nepřeplněné pláže, rádi se procházejí v nezničené přírodě a chtějí se seznámit s původním životem na dalmatských ostrovech.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonský domek Denis pro 7 osob - rozkládá se na dvou podlažích. V přízemí je pěkně zařízený obývací pokoj včetně SAT/TV a rozkládacího gauče pro 1 osobu, je zde i křeslo a stolek, vybavená kuchyň, trouba, velká lednice s mrazákem, stůl a židlemi. Koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou. Z obývacího pokoje je vstup na nadkrytou velkou terasu s dřevěným nábytkem a houpačkou. Je zde i místnost s grilem. Z terasy je částečný výhled na část vsi. Do patra vedou dřevěné schody. V 1. patře se nachází 3 pokoje - 1 pokoj s manželskou postelí a 2 dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi. Na patře je malé WC.

Fotografie Prázdninový dům Denis

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Prázdninový dům Denis

Ostrov Iž