Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

15 m

TV
Gril
Parkoviště
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

5 km

Letiště

35 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

15 m

Robinzonáda Jasmin pro 4-6 osob se nachází na jižním pobřeží ostrova Pašman v zátoce zvané Kruševica, kam se pohodlně dostanete lodí ze zátoky Vitane, kde si můžete nechat zaparkované auto nebo po nezpevněné cestě (musíte jet pomalu s ohledem na výmoly) můžete přijet a zaparkovat přímo nad zátoku, a dále pokračujete pěšky po cestičce (cca 15 min.). Při příjezdu a odjezdu je transfer lodí ze zátoky Vitane zajištěn bezplatně, je to pohodlnější a bezpečnější způsob, jak se do zátoky přicestovat. Robinzonáda Jasmin je obklopena olivovníky a další zelení, a proto nabízí klid a soukromí.
Před domem se nachází dlouhé molo, kde máte možnost kotvení Vaší loďky. Vedle mola se můžete pohodlně vykoupat, je zde pozvolný vstup do moře vhodný i pro malé děti. Moře v zátoce je křišťálově čisté a bohaté na místní faunu. V písčitém dnu můžete vidět vějířovky, na oblázcích můžete pozorovat hvězdice a na betonovém molu z boku ježky, kteří žijí tam, kde je opravdu čistá voda. Pláž je oblázková a stěnovitá, před domem je také udělané betonové plato se schůdky pro větší pohodlí hostů. K dispozici jsou zdarma plážová lehátka a slunečník.
Můžete si zde pronajmout i loďku – délka cca 4,2 m, motor 6 ks, palivo se platí zvlášť.
Nejbližší sousedé se nacházejí cca 20 m od domku severně. Městečko Tkon na ostrově Pašman, kde jsou restaurace, samoobsluhy, cukrárna, pekárna, pošta a přístav pro trajekt, je vzdáleno cca 5 km a lze tam dojít pěší stezkou přes rozhlednu Straža (cesta trvá cca 50 min). Z rozhledny se nabízí krásný výhled na celé Kornatské souostroví a další přilehlé ostrovy a směrem na pevninu se vidí pohoří Velebit. Na ostrov Pašman se pohodlně dostanete trajektem Biograd – Tkon za cca 15-20 minut, trajekt jezdí několikrát denně. Na Pašman lze přicestovat také trajektovou linkou Zadar (Gaženica) – Preko (ostrov Ugljan), tato linka je delší a dražší, ale trajekt jezdí do pozdních nočních hodin. Ostrov Pašman i Ugljan jsou spojeny mostem v místě zvaném Ždrelac a průjezd po mostě je zdarma.
V domku u moře Jasmin je k dispozici pouze dešťová voda, která se sbírá do nádrží přes zimu, proto je nutné vodou zbytečně neplýtvat. Pro pití je dobré vodu převařit, nebo si přivézt balenou vodu s sebou. Voda se ohřívá pomocí slunce. Před domkem je venkovní sprcha (20 l), kterou si můžete dle potřeby doplňovat. Pomocí solárních panelů je získávána elektrická energie o napětí 220 V. Zásuvky jsou standardní a mohou být využívány pouze pro svícení, mobilní telefon, počítač či televizi. Silnější spotřebiče není možné používat (vysoušeč vlasů, vysavač, mixér apod.)
Domácí mazlíčci nejsou povoleni. V zahradě je k dispozici i venkovní gril.
Území zátoky Kruševica je pokryto signálem mobilních operátorů.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Jasmin pro 4-6 osob je domek s prostorným apartmánem na jednom patře. Po schodech je přístupná prostorná terasa s venkovním nábytkem a krásným pohledem na moře. Z terasy se vchází do denní místnosti s vybaveným kuchyňským koutem, sporák a trouba jsou na plyn, lednička s mrazákem jsou na elektrickou energii, TV, s jídelním koutem, rozklápěcím gaučem vhodným pro 1 dospělou osobu nebo 2 malé děti. V denní místnosti jsou otevřená kamna na dřevo, díky kterým je možný pobyt i v zimě. Robinsonáda má dvě ložnice, v jedné je manželská postel a skříň, ve druhé ložnici je palanda a skříň. Prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC, venkovní sprcha je také k dispozici.

Fotografie Prázdninový domek Jasmin

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Prázdninový domek Jasmin

Zátoka Kruševica - ostrov Pašman