Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

30 m

TV/SAT
Klimatizace
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

1 km

Obchod

800 m

Přístav

6 km

Letiště

18 km

Bus

1,8 km

Dostupné autem
Vzdálenost od moře

30 m

Cena od: 90 €

Rezervovat termín
Apartmán Sky pro 2-5 osob se nachází v udržované vilce v menší uličce skoro u pláže ve vesničce Turanj na Zadarské riviéře. V domku se nachází pouze byt domácích v přízemí a apartmán Sky s vlastním vchodem na celém prvním patře s nádherným pohledem na moře vhodný pro náročnější hosty.
U domku je k dispozici pěkná zahrádka, kde si mohou vaše děti hrát nebo si můžete číst knihu. K dispozici jsou lehátka, která si můžete vzít i na pláž. V zahradě je také k dispozici gril pro hosty, kteří chtějí grilovat. Za domem se nachází parkoviště a za příplatek je k dispozici i garáž.
Pobyt malých domácích mazlíčků (do cca 5 kg) je možný za příplatek.
WiFi signal je k dispozici zdarma.
Voda je zajištěna z vodovodního řádu bez omezení. Elektrická energie je zajištěna ze sítě bez omezení.
Kotviště pro loď do max. 8 metrů je možné zařídit za příplatek. Za příplatek je možné zařídit zapůjčení silničního skútru.
Cyklistická kola jsou k dispozici zdarma (2 kola pro dospělé os.).
Turanj je menší klidné letovisko s nepřeplněnými plážemi s pozvolným vstupem do moře většinou oblázkovo-štěrkové. 
Zejména v před a po-sezonních pobytech doporučujeme pobyt všem, kteří hledají klidnější místo a přesto chtějí mít při ruce auto a dostupné služby jako samoobsluha a restaurace.

Popis ubytovacích jednotek

Apartmán Sky pro 2-5 osob se samostatným vchodem se nachází na celém 1. patře domu. Z chodby se vchází do velmi prostorného obývacího pokoje spojeného s kuchyní. Zde je k dispozici velký rozkládací gauč pro 2-3 osob, SAT/TV, kamna (možný pobyt na jaře i na podzim), jídelní stůl, klimatizace, ventilátor, plně vybavený kuchyňský kout včetně trouby. Z obývacího pokoje se vchází do dvoulůžkové ložnice vybavené ventilátorem a klimatizací, do špajzky a do koupelny vybavené vanou, WC a bidetem. Ve špajzu je veliká lednice a mrazákem. Z obývací pokoje je také východ na nejlepší část apartmánu, prostornou a z části nadkrytou terasu s nádherným pohledem na moře. Na terase je kromě venkovního nábytku umístěná také houpačka a je zde prostor i na zahradní lehátka.

Fotografie Apartmán Sky

Plánovač trasy

Start:

Apartmán Sky

Turanj