Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

5 m

TV/SAT
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

2 km

Obchod

2 km

Přístav

50 km

Letiště

50 km

Dostupné autem
Vzdálenost od moře

5 m

Cena od: 220 €

Rezervovat termín
Maják Crna Punta pro 8 lidí byl postaven v roce 1873 na istrijském poloostrově, poblíž Koromačna v Labinu. Od domu je to k moři pouze 5 metrů a je zde opravdu dechberoucí výhled na moře, soukromá pláž a všude kolem příroda. Je to krásný a dobře schovaný domek daleko od civilizace, a nejen proto zde můžete relaxovat a užít si klidu.
Maják Crna Punta je od centrua Koromačna vzdálen asi 5 km. Přibližně 2 km daleko je menší město Škitača, kde je supermarket, pošta a restaurace.
Maják Crna Punta
je perfektní místo, kam můžete utéct od každodenních starostí a užít si moře a přírodu. K domu patří velká terasa přímo u moře, kde je velký stůl, gril a lehátka. Parkování je možné na pozemku a je zdarma. Je tu k dispozici WIFI připojení zdarma a kabelová televize. Domácí mazlíčci jsou vítáni a bez poplatku. Místo je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo skupiny. V domě je krb, je tedy možné dům využívat po celý rok a užít si dovolenou i v zimních měsících. Dům je vhodný pro pořádání různých společenských akcí, jako jsou svatby, výročí nebo narozeninové oslavy. Na tomto místě je kolem Vás jen příroda a zeleno-modré křišťálově čisté moře. Můžete se zde procházet, rybařit, běhat atd. Můžete sbírat lesní ovoce a houby. Roste zde i množství bylin, kterými můžete zpestřit každodenní a všední jídla. V tomto místě se také skrývá jedna perla a tou je cesta zvaná „Slzy sv. Lucie“, ze které je krásný pohled na celou Istrii. Na této cestě můžete narazit na přírodní fenomén: uprostřed skal je kámen, ve kterém je malý zdroj vody.

Popis ubytovacích jednotek

Maják Crna Punta pro 8 osob má dvě patra. Je tu kuchyň a jídelní místnost pro osm osob a obývací pokoj, 4 velké ložnice (ve 3 ložnicích jsou manželské postele a v jedné dvě postele od sebe oddělené), 3 koupelny (dvě ložnice mají samostatnou koupelnu a druhé dvě ložnice mají koupelnu společnou) a WC.

Fotografie Maják Crna Punta

Plánovač trasy

Start:

Maják Crna Punta

Koromačno